Par mums

Mūsu uzņēmuma darbinieki vienmēr priecājas par jaunu tikšanos ar jums. Iepazīstoties ar mūsu produkciju, nevar neatcerēties gadsimtiem ilgo dabīgā akmens vēsturi arhitektūrā. To izmantoja Ēģiptes piramīdu celtnieki, Romas, Venēcijas un grezno baltā akmens piļu būvmākslinieki.

Īpaši slaveni marmora un granīta izmantošanas arhitektūrā piemēri ir lielais orderis (fasāde), ko pirmo reizi 1685. gadā Rīgā tirgotāja Reiterna mājā izmantoja arhitekts Ruperts Bindenšū. Šis portāls ir rotāts ar brīvi stāvošām kolonnām. Turpat, Mārstaļu ielā, Dannenšterna namā (1696.) ir izgatavoti logu akmens ierāmējumi ar frontoniem un portāliem.

Mūsdienu Rīgā tradīcijas turpinās – jaunbūves tiek projektētas, fasādēs izmantojot akmeni: Maskavas nams, Rīgas rāte, lidosta “Rīga”, restorāns “Giardino” Jūrmalā. Daudzās luksus klases viesnīcās, piemēram, Reval Hotel Latvija, Ridzene Park Hotel, Radisson SAS, iekšējo telpu apdarei.

Mūsu uzņēmums tirgū darbojas kopš 1992. gada un pa šo laiku ir izveidojis savu tehnisko bāzi un ieguvis plašu pieredzi, kas patlaban ļauj īstenot jebkādas sarežģītības projektus ar akmens izmantošanu.

Mēs sadarbojamies ar labākajiem marmora un granīta iegūšanas karjeriem visā pasaulē. Īstenojam jebkuras jūsu idejas, garantējam darbu izpildes termiņus un kvalitāti. Nepārtraukti uzlabojam savas iemaņas un zināšanas.

Noliktava

Ražotne

Plaši sakari

Nestāvam uz vietas, pievienojam dažādi stili un tiks rekonstruēts arhitektūras ēkas, no jauna radām objekti pabeigti un palielinām mūsu portfolio visā pasaulē.

Profesionalitāte - sadarbība

VABEN

Profesionalitāte

Darbinieki ar darba stāžu 10 gadi un vairāk.

VABEN

Kvalitāti un konsultācijas

Palīdzēsim izvēlēties un piedāvājam alternatīvu.

VABEN

Garantijas

Atbilstība atrunātajiem termiņiem.

VABEN

Sadarbība

Piedāvājam partnerība dizaineriem un arhitektiem.