Jūsu materiāla griešana

Mēs piedāvājam kvalitatīvus dabiskā akmens un kvarca griešanas un apstrādes pakalpojumus. Mūsu uzņēmuma un mūsu darbinieku pieredze ļauj mums efektīvāk izmantot mūsu resursus, tādēļ mēs piedāvājam saviem klientiem izdevīgas cenas, atlaides sistēmu un pastāvīgi augstu darba kvalitāti iespējami īsā laikā.

Izdevīga cena akmens griešanai un apstrādei

Vēršoties pie akmens izstrādājumu ražotājam, jūs ietaupāt savu naudu, nepārmaksājot starpniekam. Turklāt, jūs varat patstāvīgi uzraudzīt visa darba gaitu. Mūsu ražotne ir atvērta apmeklētājiem.

Pilns darba apjoms

Mūsu ražotne ir aprīkota ar augstas tehnoloģijas aprīkojumu, kas nodrošina augstu darba kvalitāti. Visiem uzņēmuma speciālistiem bez izņēmuma ir vairāk nekā 10 gadu pieredze akmens apstrādē. Mēs veicam ne tikai ražošanu, bet arī apkalpošanu - mērījumus, uzstādīšanu, piegādi, jebkādus uzlabošanas darbu darbus uz vietas, atjaunošanu utt. Mums nekas nevar būt par šķērsli un mēs vienmēr izmantosim visas mūsu zināšanas un pieredzi, lai sasniegtu nepieciešamo rezultātu.

Mēs strādājam ar garantiju

Mēs sniedzam garantiju visiem mūsu veiktajiem darbiem, kā arī nodrošinām pēcgarantijas perioda pakalpojumus. Pēc darbu izpildes saskaņā ar līgumu mēs sniegsim konsultācijas visos tehniskajos jautājumos visā akmens izstrādājumu ekspluatācijas laikā.

Darbu izpildes termiņu ievērošana

Izstrādājumu izgatavošanas ilgums mūsu ražotnē ir, sākot no 3 dienām. Darba izpildes termiņi ir tieši atkarīgi no sezonalitātes un pasūtījuma apjoma. Mēs katru nedēļu pielāgojam saskaņā ar līgumu izpildāmo pasūtījumu ražošanas laiku, lai godprātīgi izturamies pret mūsu klientiem, piedāvājot tādus darbu izpildes termiņus, kādus patiešām spēsim ievērot. Ja jums ir steidzami jāpabeidz remontdarbi, tad mūsu uzņēmumā ir iespējams veikt produkcijas paātrinātu ražošanu pat no 1 dienas laikā! Jūs vienmēr varat izmantot pakalpojumu veidu "Steidzams pasūtījums".

JŪSU MATERIĀLA GRIEŠANA JŪSU MATERIĀLA GRIEŠANA JŪSU MATERIĀLA GRIEŠANA

Akmens griešana

Dabīgais akmens ir viens no senākajiem un unikālākajiem būvmateriāliem, kas nebeidz pārsteidz nedz arhitektus, nedz dizainerus. Tiesa, ceļš līdz brīdim, kad akmens iegūst iecerēto formu un izskatu, ir garš, tas ietver vairākus akmens sagatavošanas un apstrādes posmus. Viens no svarīgākajiem ir akmens griešana.

Atkarībā no akmens veida un paredzētā izmantošanas mērķa, akmens griešana tiek veikta, izmantojot atšķirīgas tehnoloģijas – griešanu ar disku, ar stiepli vai izmantojot hidroabrazīvu jeb ūdens griezējiekārtu.

Akmens griešana ar disku ir visbiežāk lietotā metode, jo ļauj ātri iegūt nepieciešamo formu un izmēru. Griešanai izmanto metāla vai dimanta diskus un dažādiem akmens veidiem paredzēti atšķirīga izmēra un formas diski.

Akmens griešana ar stiepli ļauj precīzi sagriezt jebkura veida akmeņus neatkarīgi no to struktūras. Šim nolūkam izmanto speciālas abrazīvas stieples, dimanta stieples vai īpašas metālu sakausējumu stieples.

Akmens griešana ar hidroabrazīvu griešanas iekārtu ir mūsu uzņēmumā visplašāk izmantotā tehnoloģija, jo ļauj sasniegt vēlamo rezultātu ievērojami ātrāk un arī iekārtas funkciju piedāvājums ir daudz plašāks. Šīs tehnoloģijas pamatā ir ūdens izmantošana darba procesā, kas iekārtas ekspluatāciju padara daudz ekonomiskāku. Ar šo augstvērtīgo iekārtu akmeni var griezt, tīrīt, pulēt un dažādi citādi apstrādāt līdz vēlamā rezultāta iegūšanai. Akmens griešana ar šo iekārtu ir pilnībā automatizēta, vadība notiek datorizēti un pat no tik masīva, cieta materiāla kā akmens iespējams izgriezt filigrānas un smalkas formas elementus. Mūsu uzņēmumā akmens griešana tiek izpildīta ar Eiropā pazīstamā Zviedrijas zīmola Water JET jaunākas paaudzes hidroabrazīvo iekārtu.

Līdztekus dažādiem akmens apstrādes veidiem mūsu uzņēmums piedāvā arī bruģa izgatavošanu – šim nolūkam akmens griešana notiek ar speciālu bruģa zāģēšanas darbgaldu. Šī iekārta ļauj iegūt vienādas formas bruģakmeņus vai masīvākus akmens būvelementus.

Akmens griešana ir viens no akmens apstrādes sākumposmiem. Tālāk seko malu un virsmas apstrāde, lai iegūtu vēlamo rezultātu un parādītu akmens materiāla patieso skaistumu.

Piedāvājam šādus akmens apstrādes veidus:

  • Pulēšana – atklāj akmens zīmējuma un faktūras unikalitāti, virsma iegūst gludu, spīdīgu, spogulim līdzīgu virsmu.
  • Slīpēšana – matētas virsmas iegūšanai, atšķirībā no pulēšanas, virsma ir mazāk slīdīga.
  • Apstrāde ar uguni – dedzinot noņem akmens virsējo kārtu, virsma kļūst raupja un neslīdoša.
  • Punktapstrāde – raupjas un neslīdošas virsmas iegūšanai, ko lielākoties izmanto grīdas virsmām un kāpņu pakāpieniem.
  • Cita veida apstrāde – atkarībā no pasūtījuma veicam arī tādus apstrādes veidus kā bučardēšanu, antiķēšanu jeb vecināšanu, apstrādi ar lāzeru u.c.

Akmens griešana tiek piedāvāta arī kā atsevišķs pakalpojums ikvienam, kam nepieciešams iegūt noteikta izmēra akmens daļas (amatniekiem, māksliniekiem u.c.).