Augstas sarežģītības pakāpes izstrādājumi no dabīgā akmens materiāliem

Elementu izveide ar jebkādiem ģeometriskiem parametriem ir saistīta ar augstu personāla kvalifikāciju un mūsdienīgu ražošanas iespēju pieejamību. Dabīgā akmens apstrāde tiek veikta ar nevainojamu precizitāti, tiek ņemta vērā materiāla faktūra, tāpēc ir iespējams saglabāt visu šo materiālu toņu bagātību, estētiku un skaistumu, ko radījusi pati daba.

Strūklakas

Īpaši oriģinālas un elegantas ir dabiskā akmens strūklakas, kas veidotas no marmora un granīta. Mūsdienās dārzu strūklakas veido vietās, kur svarīgi izveidot harmonijas, miera un norimšanas atmosfēru.

Strūklakas no marmora ir izturīgas un ilglaicīgas to dabiskā materiāla dēļ.

Skulptūras

Statujas, bistes un vāzes no granīta vai marmora harmoniski iederas jebkurā interjerā un piešķir tam oriģinalitāti un izsmalcinātību.

Dabiskajam marmoram ir ļoti daudz interesantu nokrāsu, tāpēc priekšmeti no šī materiāla telpai piešķir patiesu šarmu un eleganci.

AUGSTAS SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPES IZSTRĀDĀJUMI NO DABĪGĀ AKMENS MATERIĀLIEM AUGSTAS SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPES IZSTRĀDĀJUMI NO DABĪGĀ AKMENS MATERIĀLIEM AUGSTAS SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPES IZSTRĀDĀJUMI NO DABĪGĀ AKMENS MATERIĀLIEM AUGSTAS SAREŽĢĪTĪBAS PAKĀPES IZSTRĀDĀJUMI NO DABĪGĀ AKMENS MATERIĀLIEM